یکشنبه , مرداد ۳ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / جذاب های سوچی روسیه

جذاب های سوچی روسیه

یکی از جذاب ترین شهرهای روسیه ، شهر سوچی است.سوچی یک شهر گردشگری روسیه واقع در سرزمین کراسنودار در مرز غربی این کشور است. این شهر بر کرانه‌های دریای سیاه و در دامنه بلندی‌های پوشیده از برف رشته‌کوه قفقاز قرار گرفته است. سوچی به آفتـاب ، آب هوای کوهستانی گیاهان کم شبیه خاصیتهای بهبود ی چشـم ه های آب معدنی و خاک شفا بخش خود تفریحگاه فوق العاده برای اصلاح سلامت ی به شمار می رود. بزرگ ترین مناطق تفریحی سوچی عبارتند از: لازروسکویه، لوو، داگومیس، سوچی، خوستا، کودپستا، آدلر کراسنایا پولیانا. امروزه دیگر تمام ی جهان یان سوچی را به زیبا یی های خیره کننده ی آن می شناسند. سوچی در ساحل دریای سیاه در منظقه ی قفقاز قرار گرفته است دارای آب هوایی معتدل است. شهر سوچی از یک طرف به دریا و سوی دیگر به منطقه ی کوهستانی پهناور وودلند منتهی می شود.


سوچی روسیه

جاذبه های سوچی عبارتند از : دریای سیاه سوچی ، مراکز تفریحی و سلامت سوچی ، چشم ه ی آب معدنی ماتسستا سوچی ، آخون بزرگ سوچی ، بیشه ی چوب شمشکی سرخدار سوچی ، چایخانه ی زیاد دیده شده سوچی ، پارک آبی دلفین ها در منطقه ی آدلر سوچی ، پارک ریوییرا سوچی ، پارک دلفین ریوییرا سوچی ، پارک دندراری سوچی ، تفریحگاه ساحلی سوچی ، تئاتر زمستانه ی سوچی ، پارک اقیانوسی سوچی (دیسکاوری ورلد) ، مجموعه آبشارهای سوچی ، پارک ملی سوچی و اسکای پارک سوچی.

سوچی روسیه

کراسنایا پولیانا :
یک تفریحگاه بی نظیر است که در سوچی روسیه قرار گرفته است . این اقامتگاه کوهستانی را به جرات می توان یکی از قشنگ ترین محل های زمین دانست. در کراسنایا پولیانا میانه های مسیر رودخانه ی مزیمتا در ارتفاع ۵۵۰-۶۰۰ متری از سطح دریا چشـم انداز وسیع ی را به وجود آورده است. از طرف در بین قله های آیبگا و از طرف دیگر صخره های آچیشخو قرار گرفته است. در پائین مزیمتا قله های پوشیده از برف قفقاز قرار دارند. این چشم انداز از تمام جهت به جنگلی سرسبز و انبوه از درختان بلوط، راش، شاه بلوط، ممرز، افرا و توسکا منتهی می گردد.

کراسنایا پولیانا
دراین منطقه از ترکیب کوه های بلند آب زلال منظره ی بی مثل ی بوجود آمده است. این منطقه تابستان بسیار زیاد گرم نیست و زمستان های ملایمی دارد. نمونه های آب خاک این اکوسیـستم با استانداردهای بالای اروپایی مطابقت دارد. در کراسنایا پولیانا سه موزه ی تاریخی و مکانی وجود دارد. در موزه ی طبیعت که در ساختمان اداری جنگلداری کراسنایا پولیانا قرار دارد می توانید گونه ی نادری از گاوها، گوزن، خرس، گرازهای وحشی و بز های قفقازی را که بصورت خشک شده نگهداری می شوند ببینید و با انواع حشرات، پرندگان و گیاهان بومی این منطقه آشنا شوید.
(تور سوچی ) در پیست اسکی گورکی گورود، در کراسنایا پولیانا، مکان مناسبی برای مراقبت تجهیزات اسکی وجود دارد و این منطقه برای ورزش های زمستانی از عبارت اسکی بسیار زیاد مناسب است.

مطلب پیشنهادی

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *