پنج شنبه , مهر ۲۶ ۱۳۹۷
خانه / مقالات / جذاب های سوچی روسیه

جذاب های سوچی روسیه

یکی از جذاب ترین شهرهای روسیه ، شهر سوچی است.سوچی یک شهر گردشگری روسیه واقع در سرزمین کراسنودار در مرز غربی این کشور است. این شهر بر کرانه‌های دریای سیاه و در دامنه بلندی‌های پوشیده از برف رشته‌کوه قفقاز قرار گرفته است. سوچی به آفتـاب ، آب هوای کوهستانی گیاهان کم شبیه خاصیتهای بهبود ی چشـم ه های آب معدنی و خاک شفا بخش خود تفریحگاه فوق العاده برای اصلاح سلامت ی به شمار می رود. بزرگ ترین مناطق تفریحی سوچی عبارتند از: لازروسکویه، لوو، داگومیس، سوچی، خوستا، کودپستا، آدلر کراسنایا پولیانا. امروزه دیگر تمام ی جهان یان سوچی را به زیبا یی های خیره کننده ی آن می شناسند. سوچی در ساحل دریای سیاه در منظقه ی قفقاز قرار گرفته است دارای آب هوایی معتدل است. شهر سوچی از یک طرف به دریا و سوی دیگر به منطقه ی کوهستانی پهناور وودلند منتهی می شود.


سوچی روسیه

جاذبه های سوچی عبارتند از : دریای سیاه سوچی ، مراکز تفریحی و سلامت سوچی ، چشم ه ی آب معدنی ماتسستا سوچی ، آخون بزرگ سوچی ، بیشه ی چوب شمشکی سرخدار سوچی ، چایخانه ی زیاد دیده شده سوچی ، پارک آبی دلفین ها در منطقه ی آدلر سوچی ، پارک ریوییرا سوچی ، پارک دلفین ریوییرا سوچی ، پارک دندراری سوچی ، تفریحگاه ساحلی سوچی ، تئاتر زمستانه ی سوچی ، پارک اقیانوسی سوچی (دیسکاوری ورلد) ، مجموعه آبشارهای سوچی ، پارک ملی سوچی و اسکای پارک سوچی.

سوچی روسیه

کراسنایا پولیانا :
یک تفریحگاه بی نظیر است که در سوچی روسیه قرار گرفته است . این اقامتگاه کوهستانی را به جرات می توان یکی از قشنگ ترین محل های زمین دانست. در کراسنایا پولیانا میانه های مسیر رودخانه ی مزیمتا در ارتفاع ۵۵۰-۶۰۰ متری از سطح دریا چشـم انداز وسیع ی را به وجود آورده است. از طرف در بین قله های آیبگا و از طرف دیگر صخره های آچیشخو قرار گرفته است. در پائین مزیمتا قله های پوشیده از برف قفقاز قرار دارند. این چشم انداز از تمام جهت به جنگلی سرسبز و انبوه از درختان بلوط، راش، شاه بلوط، ممرز، افرا و توسکا منتهی می گردد.

کراسنایا پولیانا
دراین منطقه از ترکیب کوه های بلند آب زلال منظره ی بی مثل ی بوجود آمده است. این منطقه تابستان بسیار زیاد گرم نیست و زمستان های ملایمی دارد. نمونه های آب خاک این اکوسیـستم با استانداردهای بالای اروپایی مطابقت دارد. در کراسنایا پولیانا سه موزه ی تاریخی و مکانی وجود دارد. در موزه ی طبیعت که در ساختمان اداری جنگلداری کراسنایا پولیانا قرار دارد می توانید گونه ی نادری از گاوها، گوزن، خرس، گرازهای وحشی و بز های قفقازی را که بصورت خشک شده نگهداری می شوند ببینید و با انواع حشرات، پرندگان و گیاهان بومی این منطقه آشنا شوید.
(تور سوچی ) در پیست اسکی گورکی گورود، در کراسنایا پولیانا، مکان مناسبی برای مراقبت تجهیزات اسکی وجود دارد و این منطقه برای ورزش های زمستانی از عبارت اسکی بسیار زیاد مناسب است.

مطلب پیشنهادی

تولیدات مبلمان اداری آدینا در زمینه صندلی انتظار 

تولیدات مبلمان اداری آدینا در زمینه صندلی انتظار صندلیهای انتظار ، مبلمان اداری آدینا ، با تنوع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *