چهارشنبه , مرداد ۶ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / کیمیاگر | همراه با اینفوگرافیک – معرفی کتاب

کیمیاگر | همراه با اینفوگرافیک – معرفی کتاب

کیمیاگر | همراه با اینفوگرافیک

|کیمیاگر | همراه با اینفوگرافیک از قطره|

بعد از صحبت با پیرمرد و همچنین چند اتفاق دیگر، سانتیاگو اراده و تصمیم راسخ می‌گیرد به سمت اهرام مصر حرکت کند و همچنین گنجی را که پسربچه در خواب به آن هم اشاره کرده بود پیدا کند. شروع سفر سانتیاگو آغاز داستان اصلی کتاب می باشد که جذابیت‌های خاص خود را دارد.

[ مطلب مرتبط: کتاب حرمسرای قذافی – نشر ثالث ]

رمان کیمیاگر

در مورد کتاب کیمیاگر

اشخاص خیلی زیاد بسیاری با رمان کیمیاگر آشنا خواهند بود و همچنین حتی عده خیلی زیاد بسیاری هم آن هم را یکی از بهترین رمان‌هایی می‌دانند که به تا حال خوانده‌اند. سیر معنوی رمان و همچنین پرداختن به چیزی مانند حدیث خویش (دنبال کردن آرزویی که دائما دوست داشتیم به آن هم برسیم) موضوعی می باشد که هر کسی دوست دارد در مورد آن هم بخواند. به نظر من آن رمان جهت جوانان و نوجوانان و همچنین جوانان خیلی زیاد دلچسب خواهد بود و همچنین به آنان جرات حرکت به سمت چیزی که می‌خواهند را می‌دهد. در خود کتاب هم به آن موضوع اشاره شده می باشد که تو هرچه پهناور و بزرگ‌تر می‌شوید از دنبال کردن رویاها و همچنین آروزها و همچنین به روش کلی حدیث خویش فاصله می‌گیرید، زیرا و به درستی که با گذشت زمان و همچنین با پهناور و بزرگ‌تر شدن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنید همه آن موارد غیرممکن می باشد. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنید دنبال کردن رویا و همچنین آروزیی که در جوانی داشتید سخت‌ترین کار ممکن می باشد.

من شخصً نمی‌توانم احساس خوبی را که هنگام مطالعه آن کتاب گرفتن می‌کردم نادیده بگیرم. احساس لذتی که من هم می‌توانم به دنبال گنج خودم باشم. احساس لذتی که کائنات با من مطابق و یکدست باشد و همچنین بتوانم شرایط و همچنین اتفاقات را از یک زاویه جدید ببینم. احساس لذتی که به آرامش درونی برسم و همچنین بنا بر گفته کتاب، بتوانم نشانه‌ها را ببینم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم در صورتی که تو هم به مواردی مانند قانون جذب یا قانون کائنات و همچنین یا قوانین طبیعت علاقه‌مند باشید از خواندن آن کتاب خیلی زیاد لذت ببرید. البته که ممکن می باشد نسبت به کتاب دید بدی هم داشته باشید، ولی باید توجه داشت آن هم‌روش که اشاره کردم، ممکن می باشد تو هم نتوانید احساس خوب را هنگام مطالعه نادیده بگیرید.

من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم نقطه نهایی که پائولو کوئیلو نیت و اراده گفتن آن هم را دارد، نقطه‌ای انگیزشی می باشد که همه مدرسان موفقیت نیت و اراده گفتن آن هم را دارند، آن نقطه که تو نباید تسلیم سرنوشت شوید و همچنین هرآنچه در سر راهتان قرار گرفته می باشد را بپذیرید. در دنیای امروز حجم اساتید و همچنین معلمان موفقیت خیلی زیاد زیاد شده می باشد و همچنین هر حرفی از سمت آنان باعث ساخته یا ایجاد واکنش منفی می‌می شود. به نظر من، دیگر هیچ‌کسی با آن گفته که: در برابر سرنوشت تسلیم نباشد و همچنین راه خود را انتخاب کنید، انرژی و همچنین انگیزه نمی‌گیرد. ولی باید توجه داشت تفاوت کتاب کیمیاگر در چیست؟ چرا آن کتاب که می‌قدرت گفت همین پیام را دارد کلیشه‌ای نیست؟ از دید بسیارانی همین کتاب هم کلیشه‌ای شده می باشد ولی باید توجه داشت نباید آن واقعیت را نادیده بگیریم که کتاب کیمیاگر در سال شمسی ۱۹۸۸ نوشته شده می باشد و همچنین در آن هم زمان که کتاب به زبان فرانسوی ترجمه شد با استقبال خیلی زیاد خوبی مواجه شد. بعلاوه، کیمیاگر و همچنین پیام آن کتاب، در قالب یک ماجراجویی خواندنی روایت می‌می شود و همچنین تو صرفا با یک پیام خشک و همچنین بی‌روح طرف نیستید. تو هم همراه با سانتیاگو در مکان‌ها و همچنین اوضاع‌های مختلفی قرار می‌گیرید و همچنین همراه با او در پی کشف واقعیت و حقیقت هستید. و همچنین در نهایت آنکه، تفاوت کیمیاگر با پیام‌های انگیزشی در اقتدار و قدرت ادبیات و همچنین رمان می باشد.

در ماجراجویی سانتیاگو به دنبال گنج و همچنین در کنار پیام اصلی کتاب، تو می‌توانید از پیام‌های ریز و همچنین درشتی که در رمان وجود دارد لذت ببرید. پیام‌هایی مانند روحی مشترک در میان پدیده‌های طبیعی یا وجود یک زبان جهانی در میان همه مخلوقات و همچنین…

نقطه نهایی آنکه در صورتی که جدید و تو و تازه کتابخوانی را شروع کرده‌اید و همچنین به دنبال یک کتاب خوب جهت شروع هستید، رمان کیمیاگر می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها جهت شروع باشد. البته سلیقه در انتخاب کتاب خیلی زیاد مهم می باشد ولی باید توجه داشت کیمیاگر که تا به حال در حدود ۶۵ میلیون ورژن و نسخه از آن هم به فروش رفته می باشد می‌تواند با سلیقه هر فردی سازگار باشد.

اینفوگرافیک کتاب کیمیاگر

براساس کتاب کیمیاگر یک اینفرگرافیک توسط کافه‌بوک ترجمه و همچنین بازطراحی شده می باشد که در آن هم خلاصه کتاب و همچنین همچنین جنبه‌های متنوع و گوناگون و مختلف رمان به خوبی منعکس شده می باشد. توجه به موارد و نکات و همچنین موضوعاتی که در آن اینفوگرافیک آمده می باشد، به درک بهتر کتاب و همچنین درون‌مایه آن هم کمک می‌کند. البته بایستی و حتما اشاره کنیم که در صورتی که آن رمان را نخوانده‌اید و همچنین روی افشای داستان حساس هستید، مطالعه آن اینفوگرافیک جهت تو مناسب نیست. چراکه در اینفوگرافیک خلاصه همه کتاب ارائه شده می باشد و همچنین قسمت و بخش‌های مهم آن هم را بازگو می‌کند.

[ مطلب مرتبط: کتاب دختر استالین – نشر ثالث ]

اینفوگرافیک رمان کیمیاگر

کیمیاگر | همراه با اینفوگرافیک در تاریخ ۵ September 2018 | 8:43 am منتشر شده می باشد

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *