یکشنبه , مرداد ۳ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / دکترای سئو – معرفی کتاب

دکترای سئو – معرفی کتاب

دکترای سئو

|دکترای سئو از قطره|

در قسمت و بخش‌های ابتدایی کتاب به ساده‌ترین شکلِ ممکن، مبانی سئو و همچنین بهینه سازی وبسایت و مرکز خبرهای جدید جهت موتور‌های جستجوگر توضیح داده شده می باشد؛ در واقع مفاهیم پایه‌ای سئو در اینجا و همچنین تک به تک آموزش داده می‌می شود. بعد از اتمام فصل مبانی سئو، کتاب وارد دنیای غیره ای می‌می شود؛ دنیایی که بدون شک جهت تمام علاقه‌مندان سئو جذابیت ویژه ای دارد، فصل الگوریتم‌های گوگل، آن فصل از اولین الگوریتم پر هیاهوی گوگل که الگوریتم پاندا باشد گرفته تا تازه ترین و جدیدترین الگوریتم که خیلی زیاد هوشمند می باشد و همچنین مانند ذهن انسان می‌تواند رفتار کاربران را شناسایی کند، یعنی الگوریتم RankBrain را بصورت دقیق معرفی می‌کند. نه تنها الگوریتم‌ها معرفی می‌شوند، بلکه راهکارهای مختلفی به تو ارائه می‌می شود تا بتوانید، وبسایت و مرکز خبرهای جدید خود را بر اساس هر الگوریتم بهینه کنید و همچنین یا در صورتی که توسط هر کدام از الگوریتم‌های گوگل جریمه شدید، بدانید که چگونه می‌توانید از پنالتی گوگل خارج شوید. گوگل همواره آنقدر اسمی جذابی را جهت الگوریتم‌های خود انتخاب کرده، که کنجکاوی هر فردی را بر انگیخته و همچنین با مطالعه آن فصل دیگر مطلبِ پنهانی برایتان در ارتباط و رابطه با الگوریتم های گوگل وجود نخواهد داشت.

در چند فصل پایانی مباحث و مطالب ضمن هدایت به سمت سئوی پیشرفته، اکثرا و بیشتر حالت عملی به خود می‌گیرد و همچنین تعدادی از ابزارهای اصولی و کاربردی سئو به تو آموزش داده می‌می شود. بعنوان مثال بصورت کامل کار با Google Search Console آموزش داده می‌می شود. همچنین در بخشی دیگر یاد میگیرید که چگونه به کمک وبسایت و مرکز خبرهای جدید GTMetrix سرعت وبسایت و مرکز خبرهای جدید خود را افزایش دهید که تاثیر فراوانی در افزایش سرعت دارد.

دکترای سئو

چرا بایستی و حتما سئو را بیاموزیم؟

سئو دنیای گسترده، پیچیده و همچنین پر رمز و همچنین رازی می باشد و همچنین تنها و فقط در صورتی می‌قدرت به آن هم مسلط شد که عمیق آن هم را بیاموزیم. ولی باید توجه داشت جهت بتوانید انگیزه کافی در خود ساخته یا ایجاد کنید تا به سراغ یادگیری سئو بروید، بایستی و حتما بدانید که بعد از سئو وبسایت و مرکز خبرهای جدید چه نتایجی در انتظارتان خواهد بود.

در واقعیت و حقیقت جهت دیده شدن در اینترنت به منظور فروش محصولات و همچنین سرویس ها و خدمات خود، دو راه اکثرا و بیشتر ندارید؛ یا از بصورت مجانی و رایگان به کمک سئو (SEO) رتبه اول گوگل را کسب کنید و همچنین از آن طریق بازدید کنندگان بسیاری جذب کنید و همچنین یا بودجه تبلیغاتی سنگینی جهت معرفی برند خود هزینه کنید. ولی باید توجه داشت همه چیز به هزینه بودجه تبلیغاتی منتهی نمی‌می شود. کاربرانی که از طریق موتورهای جستجو وارد سایتتان می‌شوند، طبیعتا اعتماد بیشتری به سایتتان دارند، چراکه مورد اثبات و یا تایید یک موتور جستجو مانند گوگل هستید و همچنین آنقدر قوی کار کرده‌اید که به لینک اول رسیده‌اید، ولی باید توجه داشت افرادی که از طریق تبلیغات وارد سایتتان می‌شوند، قطعا ذهنیت افرادی که از طریق گوگل و همچنین یا دیگر موتورهای جستجو به سایتتان می‌آیند را ندارند و همچنین چرایی آن موضوع کاملا واضح و همچنین شفاف می باشد. سئو مجانی و رایگان می باشد و همچنین اعتماد بیشتری را به همراه دارد، آن اعتماد باعث افزایش نرخ تغییر پیدا کردن بازدید کننده به مشتری می‌می شود و همچنین تبلیغات درست در مقابل سئو قرار دارد، نه مجانی و رایگان می باشد و همچنین نه اعتمادِ چندانی را به همراه می‌آورد، ضمن آنکه جذب بازدید به کمک سئو دائمی می باشد، ولی باید توجه داشت در شیوه‌های تبلیغاتی تا زمانی که بودجه آن هم را دارید و همچنین بعد از آن هم به یکباره ورودی‌هایتان کم خواهد شد. اکنون تو سئو را انتخاب می‌کنید تا تبلیغات را؟

آموزش سئو و همچنین بهینه سازی وبسایت و مرکز خبرهای جدید، مدتهاست که توسط مراجع آموزشی متنوع و گوناگون و مختلف ارائه می‌می شود؛ ولی باید توجه داشت مراجع آموزشی انگشت شماری خواهند بود که به تا حال توانسته‌اند در باره سئو بروز باشند و همچنین محتوا را بصورت عمیق و همچنین اصولی و کاربردی ارائه دهند، چراکه در دنیای موتورهای جستجو رقابت جهت کسب جایگاه‌های اول زیاد بوده و همچنین گاهی ریزترین نکاتی که شاید به چشم نیاید، باعث تفاوت بین جایگاه اول و همچنین یا دوم گوگل خواهد شد. همین موارد می‌تواند در فروش سایتتان تغییرات بسیاری ساخته یا ایجاد کند، در پس نتیجه آن می شود که پیشنهاد می‌می شود تا سئو را توسط اساتیدی بیاموزید که خود خبره آن کار خواهند بود.

میهن لرن، بعنوان یکی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های آموزشی مطرح در باره آموزش سئو وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین دیجیتال مارکتینگ، جهت اولین بار همانطور که از نام کتاب دکترای سئو مشخص می باشد؛ اولین کتاب جامع سئو را در فصل برگ ریزان پاییز ۱۳۹۷ توسط انتشارات دیباگران تهران منتشر کرد. سرکار خانم مهندس فروغ شریعتمداری و همچنین جناب آقای سعید حکیمی نیا، بعنوان مولفین آن کتاب نه تنها خود سابقه اجرایی با پیشینه طولانی در باره طراحی وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین بازاریابی اینترنتی دارند، بلکه پیشتر با تالیف کتاب پر مخاطب «آموزش صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ» و همچنین نشر آن هم توسط انتشارات دیباگران، دانش خود را در باره خیلی زیاد گسترده تری از علم بازاریابی دیجیتال به هموطنان گرامی ارائه داده اند.

کتاب دکترای سئو

مشخصات کتاب

  • نام کتاب: دکترای سئو (Doctorate in SEO)
  • مولفان: فروغ شریعتمداری و همچنین سعید حکیمی نیا
  • سال شمسی نشر: فصل برگ ریزان پاییز ۱۳۹۷
  • تعداد صفحات: ۲۳۰
  • ناشر: موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران
  • شابک: ۹۷۸۶۰۰۱۲۴۹۹۲۱

با کلیک روی دکمه زیر می توانید، کتاب دکترای سئو را بصورتی پستی تهیه کنید.

دکترای سئو در تاریخ ۲۲ October 2018 | 9:32 am منتشر شده می باشد

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *