جمعه , مرداد ۱ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / در رویای بابل – معرفی کتاب

در رویای بابل – معرفی کتاب

در رویای بابل

|در رویای بابل از قطره|

کارآگاه ما یک آدم شکست‌خورده می باشد ولی هنوز تسلیم نشده و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کند می‌تواند ادامه دهد و همچنین از عهده زندگی بربیاد. ولی باید توجه داشت او با پولی که از دوستانش قرض می‌گیرد زندگی خودش را به‌سختی جلو می‌برد. حتی از همسایه‌های خود هم همه‌چیز قرض می‌گیرد و همچنین به قول خودش:

از در و همچنین همسایه هم اصلا نمی‌توانستم یک تکه صابون یا یک دانه تیغ قرض کنم زیرا و به درستی که، از شیر مرغ تا جان آدمی‌زاد، دیگر چیزی نمانده بود که من از آن هم‌ها قرض نکرده باشم. گلوم هم که می‌برید یک چسب زخم هم به‌ام قرض نمی‌دادند. (کتاب در رویای بابل – صفحه ۱۱۰)

ولی باید توجه داشت کارآگاه داستان ما می‌توانسته بود موفق باشد به شرطی که در رویای بابل گرفتار نمیشد. حتی می‌توانسته بود وارد قوه پلیس می شود و همچنین یک پلیس لایق از آب دربیاید. ولی باید توجه داشت دائما در موقعیت‌های مهم زندگی‌اش غرق در رویای بابل می‌می شود و همچنین هنگام و زمانی که هم در آن رویاها غرق شد با علاقه آن هم را دنبال می‌کند چرا که او قهرمان بابل می باشد. بابل یک سرزمین رویایی می باشد که در آن هم، کارآگاه شکست‌خورده ما در آنجا یک همه‌فن حریف و همچنین ناجی می باشد. در کنار داستان کتاب، داستان بابل نیز شرح داده می‌می شود.

شرایط زندگی قهرمان بابل در دنیای واقعی همین‌روش سخت پیش می‌رود تا آنکه یک مشتری پیدا می‌می شود و همچنین…

[ مطلب مرتبط: رمان اتحادیه ابلهان – نشر چشمه ]

در رویای بابل

در مورد کتاب در رویای بابل

آن رمان همچنین و علاوه بر داستان جذابی که دارد، خیلی زیاد خوش‌خوان می باشد و همچنین به شکل ساده‌ای هم نوشته شده می باشد. طنز سیاه موجود در کتاب خواندنی می باشد و همچنین می‌تواند هر خواننده‌ای را راضی کند.

کتاب جامعه آن هم زمان آمریکا را نیز نقد می‌کند. جامعه‌ای که درست نقطه مقابل شهرستان رویایی بابل می باشد. شخصیت اصلی کتاب از هر طرف در دنیای واقعی گرفتار می باشد و همچنین تنها پناه او بابل می باشد. دوستانش و همچنین تقریبا هرکسی که با او در ارتباط می باشد پول یا چیزی که به او قرض داده‌اند می‌خواهند و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند او بالاخره عرضه انجام دادن یک کار را دارد و همچنین در صورتی که بخواهد می‌تواند شروع به کار کند و همچنین قرض آن هم‌ها را نیز پرداخت کند. پول جهت همه شخصیت‌های رمان مهم می باشد و همچنین هیچ‌کس از پول خود و همچنین قرض خود غافل نیست.

در رویای بابل در تاریخ ۹ December 2018 | 2:44 pm منتشر شده می باشد

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *