دوشنبه , مرداد ۴ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / کتاب کار – معرفی کتاب

کتاب کار – معرفی کتاب

کتاب کار

|کتاب کار از قطره|

در فصل‌های بعدی مسائلی مطرح می‌می شود که با رشد کار ساخته یا ایجاد شده‌اند، مانند توزیع کار، مدیریت، دستمزد دادن و همچنین موارد دیگر. دو فصل نهایی کتاب نیز خیلی زیاد خواندنی می باشد که در آن هم نویسنده به مخاطب نشان می‌دهد که کار جز جدایی‌ناپذیر از زندگی می باشد و همچنین بهتر می باشد بفهمیم کار چه نقشی در زندگی ما بازی می‌کند.

[ لینک: معرفی کتاب اسطوره سیزیف ]

کتاب کار

در مورد کتاب کار

تقریبا همه ما آن بیت از شعر محمدتقی بهار را خوانده‌ایم که می‌گوید: برو کار می‌کن، مگو چیست کار – که سرمایهٔ جاودانی می باشد کار. در طول سال شمسی‌ها هم در مدرسه و همچنین هم در خانواده نیز به اهمیت کار اشاره شده می باشد. ولی باید توجه داشت شاید آن موضوعات مرتبط به قبل باشد. در دنیای امروز انجام دادن یک کار و همچنین داشتن یک کار جدید و تو و تازه شروع ماجرا می باشد.

براساس کتاب کار، امروزه انتظار ما از کار کردن خیلی زیاد بالا رفته و همچنین احتمالا همه ما به دنبال پیدا کردن و یافتن معنایی پهناور و بزرگ‌تر و همچنین عمیق‌تر از مفهوم کار هستیم و همچنین در صورتی که آن معنا را در کار پیدا نکنیم به احتمال خیلی زیاد زیاد به آن هم کار تنها و فقط به چشم یک ابزار نگاه می‌کنیم. چیزی که شایسته جایگاه ارزشمند کار نیست. ما در دنیای امروز مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری داریم که کار تاثیرگذار و همچنین معنی‌دار انجام دهیم. دوست داریم کار ما پس نتیجه آن می شود که مطلوبی داشته باشد. معنای ویژه ای به زندگی خود ما و همچنین زندگی دیگران ببخشد. چه‌بسا در صورتی که آن‌روش نباشد، کار، ما از زندگی خسته کند. آن هم را چیز بیهوده‌ای بدانیم که به هیچ‌وجه سرمایه جاودانی نیست.

حتی موضوع فراتر از آن می باشد که تو با دستمزد اکثرا و بیشتر به کار علاقه‌مند شوید. یا با پیشرفت در آن هم کار به رضایت برسید. کار در دنیای امروز جزئی از هویت ما محسوب می‌می شود و همچنین ما مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری داریم خود را در کاری که انجام می‌دهیم ببینیم.

فصل کار و همچنین معنا در کتاب، با یک مثال فوق‌العاده جذاب و جالب توجه شروع می‌می شود:

کتاب کار در تاریخ ۲ January 2019 | 12:15 pm منتشر شده می باشد

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *