چهارشنبه , تیر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / مغازه خودکشی – معرفی کتاب

مغازه خودکشی – معرفی کتاب

مغازه خودکشی

|مغازه خودکشی از قطره|

براساس آن رمان در سال شمسی ۲۰۱۲ انیمیشن زیبای مغازه خودکشی نیز ساخته شده می باشد که دیدن آن هم خالی از لطف نیست. ولی باید توجه داشت پیشنهاد ما آن می باشد که در ابتدا کتاب را مطالعه کنید و همچنین سپس انیمیشن زیبای را ببینید.

[ معرفی کتاب: رمان اتحادیه ابلهان – نشر چشمه ]

مغازه خودکشی


در مورد کتاب مغازه خودکشی

ژان تولی در آن رمان موضوع مهم خودکشی یا ادامه زندگی در یک شرایط تیره و همچنین تار را در قالب طنز گفتن می‌کند. تصور کنید در دنیایی زندگی می‌کنید که سرشار از ناکامی و همچنین تیرگی می باشد. امید به زندگی کم و همچنین کمتر می‌می شود و همچنین هر روز خبرهای فاجعه‌بار بیشتری منتشر می‌می شود. کره زمین به سمت نابودی حرکت می‌کند و همچنین اوضاع زندگی روز به روز سخت‌تر می‌می شود. شهروندان و مردم شهر در آن شرایط ممکن می باشد چه کاری انجام دهند؟ آیا با عشق و همچنین علاقه به زندگی ادامه می‌دهند؟ اکثرا و بیشتر شهروندان و مردم شهر در آن شرایط در صورتی که خودکشی نکنند به احتمال زیاد به خودکشی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند. در آن شرایط وجود مغازه خودکشی چندان هم دور از ذهن نیست. مغازه‌ای که فلسفه وجود خود را کمک به اشخاص شکست‌خورده می‌داند. افرادی که با وجود همه شکست‌هایشان می‌توانند در مردن و مرگ موفق باشند.

یکی از قسمت‌های جذاب و جالب کتاب که در آن هم خانواده تواچ با پیشنهاد دادن آن هم جهت کسب و کار خود بازار گرمی می‌کنند، دیدن خبرهای جدید تلویزیون می باشد. اخباری که در ۹۹ قسمت و بخش مواقع شامل خبرهای سیاه می باشد. خبرهایی که امید به زندگی را از بین می‌برند.

ولی باید توجه داشت در مقابل همه سیاهی‌ای که در رمان وجود دارد، آلن، پسر خانواده، نوری در تاریکی می باشد. آقا و همچنین خانم تواچ از دست لبخندها و همچنین خوش‌بینی‌های آلن به تنگ آمده‌اند و همچنین حتی هنگام و زمانی که پیشنهاد دیدن خبرهای جدید را به او می‌دهند، آلن نقطه مثبتی پیدا می‌کند و همچنین از ظاهر جدید گوینده خبرهای جدید تعریف می‌کند! خانواده تواچ نسل‌های بسیاری مغازه خودکشی را اداره نموده اند و همچنین تا به حال هیچ‌کدام از آن هم‌ها به زندگی امید نداشته‌اند. حتی خواهر و همچنین برادر آلن به پدر و همچنین مادر خود اعتراض می‌کنند که: پس ما کِی می‌توانیم خودکشی کنیم؟

مغازه خودکشی در تاریخ ۳۰ January 2019 | 11:35 am منتشر شده می باشد

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *