چهارشنبه , مرداد ۶ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / معرفی رمان – معرفی کتاب

معرفی رمان – معرفی کتاب

معرفی رمان

|معرفی رمان از قطره|

بررسی کردن کامل رمان را همراه با اینفوگرافیک آن هم می‌توانید از طریق آن لینک بخوانید » معرفی کتاب برادران کارامازوف

معرفی کتاب برادران کارامازوف

معرفی کتاب خوشه‌های خشم

کتاب خوشه‌های خشم رمانی خیلی زیاد دوست داشتنی و جذاب و همچنین خواندنی از جان اشتاین‌بک نویسنده آمریکایی می باشد. آن رمان در مورد دوره‌ای از تاریخ آمریکاست که قحطی و همچنین ماشینیسم باعث آواره شدن هزاران هزار خانوار شد و همچنین داستان کتاب روایت یکی از آن خانواده‌هاست.  جان اشتاین‌بک در سال شمسی ۱۹۶۲ به خاطر آثارش و همچنین به‌خصوص به خاطر دو کتابِ خوشه‌های خشم و همچنین موش‌ها و همچنین آدم‌ها توانسته بود برنده جایزه نوبل ادبیات می شود.

آن رمان در مورد زندگی سخت کارگران آمریکایی می باشد که به دنبال زندگی بهتر در حال مهاجرت خواهند بود. داستان اصلی رمان در مورد خانواده جادها می باشد ولی باید توجه داشت در فصل‌های کوتاه نیز به بررسی کردن کلی زندگی کارگران مهاجر پرداخته می‌می شود.

خوشه‌های خشم در مورد شهروندان و مردم شهر بیچاره‌ای می باشد که جز امید هیچ چیز غیره ای ندارند. در سخت‌ترین شرایط سعی می‌کنند دل‌هایشان را به چیزایی خوش کنند که حتی وجود خارجی هم ندارد ولی باید توجه داشت می‌دانند در صورتی که امیدشان را از دست بدهند نابود می‌شوند و همچنین چه بسا در طول رمان افرادی از آن خانواده از ادامه دادن قطع امید می‌کنند.

آن رمان در محکومیت بی‌عدالتی نوشته شده می باشد. یک بی‌عدالتی خیلی زیاد گسترده که در حدود دویست هزار فرد یا شخص آن هم را تجربه‌ نموده اند. بی‌عدالتی علیه مهاجرانی که از روی ناچاری و همچنین بدبختی مجبور به مهاجرت شدند. افرادی که از سرزمین‌های خودشان بیرون انداخته شدند و همچنین در سرزمین‌های جدید هم تحقیر و همچنین طرد شدند.

قسمتی از کتاب خوشه‌های خشم:

معرفی رمان در تاریخ ۳ May 2019 | 9:00 am منتشر شده می باشد

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *