یکشنبه , خرداد ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / کتاب دلبند – معرفی کتاب

کتاب دلبند – معرفی کتاب

کتاب دلبند

|کتاب دلبند از قطره|

[ معرفی کتاب: رمان در رویای بابل – ادبیات آمریکا ]

کتاب دلبند

داستان کتاب دلبند براساس زندگی یک زن سیاه‌پوست و همچنین برده می باشد. آن زن همراه همسر و همچنین بچه‌هایش از مزرعه‌ای که در آن هم به بردگی گرفته شده‌اند گریز و فرار می‌کنند و همچنین به اوهایو پناه می‌برند. هنگام و زمانی که برده‌دار آن هم‌ها را پیدا می‌کند زن به دور از چشم شوهر یا همسر خود جهت آنکه فرزندش چند ماهه‌اش طبق قانون به دست برده‌دار نیفتد و همچنین به بردگی گرفته نشود، فرزندش را به کشتن و قتل می‌رساند و همچنین مدتی فرزندی که در شکم دارد را به دنیا می‌آورد. سال شمسی‌ها بعد روح فرزند به کشتن و قتل رسیده در قالب دختری نوجوان به منزل و خانه وارد شده و همچنین می‌خواهد انتقام کشتن و قتل را از مادر بگیرد ولی باید توجه داشت…

توصیفات واضح و همچنین صحنه‌سازی‌های دقیق قلم نویسنده باعث جذابیت آن کتاب شده می باشد. از نظر من در ادبیات، توصیف احساسات و همچنین عواطف مادرانه جایگاه وسیعی دارد ولی باید توجه داشت آن کتاب به شکل خارق‌العاده‌ای حق مطلب را در مورد کشتن و قتل و همچنین احساسات یک مادر که به بردگی هم گرفته شده، ادا کرده می باشد.

می‌قدرت گفت از زیباترین و همچنین احساسی‌ترین لحظات لحظه کشتن و قتل دلبند به وسیله مادرش می باشد. آن کتاب همچنین و علاوه بر گفتن زجرها و همچنین شکنجه‌های جمعی تاریخ بردگی شکنجه و همچنین آسیب‌های روحی، بردگان را به روش دقیق و همچنین زیبایی به تصویر کشیده می باشد به طوری که خواننده در دردها و همچنین شادی‌های هر کدام از شخصیت‌های کتاب کاملا شریک بوده و همچنین حس هر کدام را به راحتی لمس می‌کند.

[ معرفی کتاب: رمان گور به گور اثر ویلیام فاکنر ]

کتاب دلبند

کتاب دلبند در تاریخ ۶ June 2019 | 10:01 am منتشر شده می باشد

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *