یکشنبه , مرداد ۳ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / ویژگی های مهم درب ضد سرقت

ویژگی های مهم درب ضد سرقت

در این متن به چند نکته مهم در عین حال آسان اشاره می کنیم که بایستی قبل از خرید درب ضد سرقت در انواع مختلف از عبارت درب ضد سرقت ترک ، درب ضد سرقت چینی درب ضد سرقت ایرانی به آن توجه بکنید .


درب ضد سرقت

درب ضد سرقت,در ضد سرقت,درب ضد سرقت

شکاف بین درب چهارچوب درب ضد سرقت نباد بیش از ۴-۵ میلی متر باشد. اگر شکاف بزرگتر باشد باز کردن درب بوسیله میله خمیده آسان تر خواهد بود. فراموش نکنید که این جزئیات کوچک امنیت بالایی را برای شما فراهم می کنند.

چنانچه قفلی که بر روی درب ضد سرقت مصرف می شود قوی است می بایست محل قرار گرفتن قفل نیز قدرت زیاد ی باشد. پایه در ضد سرقت مکانی است که قفل در آن قرار می گیرد. درب ضد سرقت که یک اهمیت قفل قوی ندارد به راحتی باز می شود حتی اگر از یک قفل خیلی قوی مصرف شده باشد.

علاوه بر این، از در دسدلهره و ترس نبودن منطقه ورود کلید بایستی اطمینان حاصل بکنید . یک سیستم نشان در درب ضد سرقت وجود دارد که این منطقه را حفاظت می نماید . این سیستم نشان باید به اندازه کافی برای نگه داشتن قلم قوی باشد.

لولا درب ضد سرقت باید قابل تنظیم باشد. لولا جوش این توانایی را ندارند.

کیفیت بسته شدن درب ضد سرقت نشان دهنده کیفیت واقعی آن است. درب ضد سرقتی که سال ها مورد مصرف قرار گرفته است باید به راحتی و بی سر و صدا حتی با کمی فشار انگشتان دست بسته شود. کیفیت سیستم قفل وانت این امکان را به راحتی فراهم می نماید .

به دنبال درب ضد سرقت با سیـستم درزگیر دوجداره باشید. این نوع درب ضد سرقت نه تنها شما را از سرقت، بلکه در مساوی سرما، گرما، سر و صدا، گرد غبار حفاظت می نماید . این به شما یک انزوا کامل می دهد و باعث می شود شما حس راحتی بکنید .

درب ضد سرقت می بایست با بتن پرشود. تعرفه پر کردن بتن گران تر از پر کردن پلی اورتان است اما امنیتی که بتن ارائه می دهد برتر است. اطلاعات ضروری در مورد این موضوع را از کمپانی مورد نظر بپرسید.

با توجه به اینکه سلیقه شما ممکن است تغیر نماید و یا از ظاهر درب بعد از مدت زیاد خسته شوید،دقت بکنید که درب مدولار بخرید. با این کار، شما بدون تغییر درب ضد سرقت به طور کامل می توانید ظاهر درب را بدون هیچطور آسیبی تغییر دهید.

قیمت درب ضد سرقت هم یکی از فاکتورهای با اهمیت است که در خرید درب ضد سرقت باید به آن توجه کرد. مراکز فروش درب ضد سرقت ممکن است با قیمت های مختلف ی درب ضد سرقت را ارائه دهند به همین دلیل قطعا قبل از خرید درب ضد سرقت به قیمت درب ضد سرقت تذکر بکنید .

فراموش نکنید که درب ضد سرقت بهتر نه فقط جهت شما امنیت به ارمغان می آورد بلکه به شما ارزش اعتبار می بخشد. این مسئله صحیح است که زیبا یی به اندازه امنیت با اهمیت زیاد است. اولین منطقه ای که در خانه شما دیده می شود درب منزل شما است در واقع تاحدودی راهنما در مورد شخصیت شما است.

درب ضد سرقت انواع و انواع مختلف ی است. علاوه برای ن برندهای مفرق ی هم در بازار وجود دارد. پس خرید درب ضد سرقت و تشخیص اصل بودن آن نسبتا کار سختی است. در این بین بسياري معتقد می باشند که درب ضد سرقت چینی کیفیت پایین یا حتی بدون کیفیت می باشند . اما این طرز فکر درست نیست زیرا درب ضد سرقت چینی با روکش hdf کیفیت بسیار زیاد بالایی است و حتی از درب ضد سرقت ترک نیز قیمت آن بالاتر است.

علاوه بر این نوع درب های ضد سرقت، درب ضد سرقت ترک کیفیت بالا و ثابت شده می باشند . این درب ضد سرقت با دارا بودن اجزا مستحکم و با کیفیت مانند قفل، لولا، جنس بدنه و غیره سهم خیلی ی از فروش درب ضد سرقت در بازار را به اختصاص داده اند. قیمت درب ضد سرقت از نوع ترک نسبت بهبقیه انواع درب ضد سرقت بالاتر است ولی با این وجود مورد تذکر بسياري از افراد هستند . به گفته برخي از متخصصین در صنعت درب ضد سرقت در بین انواع مختلف درب ضد سرقت ترک، برند های “tuna ahsap”، “AGT DOOR” “efor” از بهترین کیفیت برخوردار هستند .

مطلب پیشنهادی

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *