شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / معرفی برترین کتاب ها / بهترین کتاب های کمک درسی کنکور ریاضی

بهترین کتاب های کمک درسی کنکور ریاضی

بهترین کتاب های کمک درسی کنکور ریاضی

بهترین منابع کمک درسی و کتاب های تستی کنکور۹۴  در این مطلب بهترین کتب تستی کنکور ریاضی۹۴ و فوق العاده ترین کتاب های کمک درسی رشته ریاضی کنکور بر اساس نظرات اساتید برتر کشور و سایر داوطلبان کنکور و رتبه برتر هایی که از این کتاب ها استفاده کردند برای شما تهیه شده است تا شما را از سردرگمی انتخاب  یک منبع مطمئنو معتبر بیرون آورد.

بهترین منابع کمک درسی رشته ریاضی

دروس عمومی:

درس  ادبیات و زبان فارسی :

برای ادبیات کتب جداگانه ای باید تهیه کنید، چراکه هریک از منابع در مبحث خاصی قدرتمند عمل کرده اند:

لغت، املا و واژگان: نشر الگو ، زبان فارسی و آرایه نشر الگو و تخته سیاه  

تاریخ ادبیات: کتاب کافی است(+اعلام)، اگر تمایل دارید تمام تاریخ ادبیات ها را یکجا داشته باشید: کتاب تخته سیاه 

قرابت: قرابت معنایی هامون سبطی (نشر دریافت)

توصیه می شود پس از اتمام درسنامه هر مبحث از کتاب های فوق ،  از کتاب ادبیات موضوعی گاج(طوسی) تست های همان مبحث را بزنید.

از پراکندگی مباحث در کتب مختلف نترسید! با تهیه بهترین منابع شما یک گام از بقیه داوطلبان جلوترید!

کتاب کمک درسی عربی

کتاب های کمک آموزشی درس عربی را با توجه به سطح خود انتخاب کنید. برای درس عربی اگر پایه ی نسبتا ضعیفی دارید و عربی را در آزمون های آزمایشی زیر ۴۵درصد میزنید پیشنهاد میکنیم از لوح فشرده عربی کنکور گاج استفاده کنید. این لوح به شما کمک می کند در زمان کمی هم پایه درسی خود را فوق العاده به شما کمک خواهد کرد مطمئن باشید. درصورتی که سطح قابل قبولی دارید از میکرو گاج (طوسی: تالیف علی فیلی) ، خیلی سبز( فوت و فن عربی ) استفاده کنید.

کتاب ایاد فیلی نیز یکی از منابع خوب سابق که بسیار شناخته شده است در سال های اخیر به دلیل استاندارد نبودن کامل تست ها بیشتر جنبه آموزشی دارد.

کتب تستی برتر دین و زندگی :

برای درس دین و زندگی کتاب درسی، کتاب درسی، کتاب درسی!! باید آیات کتاب های دین و زندگی ۲و۳و۴ را قورت بدهید. طوری که اگر آیه ای پرسیدند آیات قبل و بعد آن را بدانید و به سرعت تشخیص دهید که مربوط به کدام سرتیتر یا تییتر از متن درس است. پس از کتاب درسی کتاب گاج (جامع و آیات و نکات) پس از آن اگر به دنبال یک کتاب خلاصه تر هستید خیلی سبز پیشنهاد میکنیم.

 

منابع کمک درسی زبان انگلیسی :

برای زبان انگلیسی خیلی سبز جامع، reading خیلی سبز ، همچنین کتاب مبتکران (دکتر اناری) می توانید استفاده کنید

برای دروس پایه و ریاضی۲ میکروگاج (سفید)

برای دروس حسابان :  میکرو گاج(سفید)،  گسسته و جبر و احتمال:  فار، میکرو گاج (سفید) ،هندسه۱، هندسه۲ و هندسه تحلیلی: کتاب های هندسه پایه و تحلیلی الگو

منابع معرفی شده در ردیف اول بهترین ها قرار دارند. با وجود این باز هم دست از پویش بر ندارید، توصیه میکنیم برخی از نظرات دوستان خودتان و سایر داوطلبان را نیز از انجمن کنکور جویا شوید.

 

کتب کمک آموزشی فیزیک رشته ی ریاضی

درصورتی که سطح ضعیفی دارید کتاب آبی کانون برای کار ساده . برای سطح متوسط و بالاتر میکرو گاج(طوسی)، معجزه فیزیک مهر و ماه

 

منابع کمک درسی معتبر درس شیمی

درس شیمی شناخته شده ترین و تاثیرگذارترین کتب مبتکران بهمن بازرگانی است. تبصره:برای سال چهارم درصورتی که زمان زیادی ندارید بهتر است از خیلی سبز استفاده کنید. مبتکران سال چهارم دارای توضیحات اضافی و خارج از کتاب زیادی است،که مورد توجه طراحان سوالات کنکور نبوده و نیست قرار نمیگیرد. اگز وقت کافی برای مطالعه کتاب های مبتکران ندارید بهترین منبع تاثیرگذار “خیلی-سبز ” است.

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *