سه شنبه , فروردین ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / چرا همسرم نسبت به من سرد شده است؟!!

چرا همسرم نسبت به من سرد شده است؟!!

مشکلات جنسی

بی میلی در رابطه جنسی بین همسران یکی از دلایل اصلی اختلاف های جنسی است. اگر همسر شما هفته‌ هاست که در مقایسه با قبل رابطه جنسی اش کم شده است نمی‌توانید جهت آن ی بیابید، با ما همراه شوید.

جهت چه همسرم در رابطه جنسی اش سرد و بی میل شده است؟

هفته‌هاست که در مقایسه با قبل رابطه جنسی شما با همسرتان کم شده است نمی‌توانید برای آن دلیل ی بیابید. بی‌میلی جنسی در بانوان دلایل گوناگونی دارد که برخي از آنها را با مرور می‌کنیم.

عدم لذت از رابطه جنسی

زمانی که مردان در رابطه جنسی ارزش ی به پیش زمینه‌ها نمی‌دهند، بانوان هم لذتی از رابطه نمی‌برند به مرور زمان نسبت به این موضوع سرد می‌شوند. بهتریـن کار تحریک زنان و آماده‌سازی آن‌ها برای رابطه جنسی لذت‌بخش است.

عدم علاقه

شاید از نظر ظاهری دیگر مورد علاقه همسرتان نیستید . این مساله بویژه زمانی رخ می‌دهد که مردان اول ازدواج ورزشکار یا خیلی خوش تیپ بوده‌اند بعد روند رو به عکس زیبا را می‌پیمایند. تغییر ظاهر گاه میل جنسی را در بانوان از بین می‌برد.

سرگرم شدن با مسایل دیگر

میل جنسی در زنان مفرق از مردان است. گاهي وقتها علاقه به موسیقی یا هنر گاه کار تذکر زنان را معطوف به خود می‌کند و جایگزین لذت جنسی می‌شود.

چنانچه می خواهید بیشتر بدانید : غذاهایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

حس عدم زیبا یی

جهت آنکه زنی میل به رابطه جنسی داشته باشد باید حس قشنگ یی نماید . زنی که به دلیل داشتن اضافه وزن یا اسکار نازیبا می‌داند اعتماد به نفس ندارد و به همین میل جنسی‌اش از بین می‌رود.

اضطراب

کار و خانواده منبع اضطراب جهت زنان هستند . میل جنسی در زنان برخلاف مردان بسیار زیاد وابسته به وضعیت روحی‌شان است. زنان جهت لذت بردن از رابطه جنسی باید روانی آرام داشته باشند.

بارداری

میل جنسی بانوان در طول بارداری بعد از آن کم می‌شود. دلیل این موضوع نه فقط تذکر بیشتر به نوزاد خستگی ناشی از رسیدگی به اوست بلکه ارتقا وزن ناشی از بارداری و جراحات ناشی از زایمان سبب كم شدن اعتماد به نفس در خانم می‌شود که اما با گذر زمان رفع خواهد شد.

چنانچه می خواهید بیشتر بدانید : چه تعداد رابطه جنسی در هفته طبیعی است؟

از بین رفتن انگیزه

گاهي از زنان در کل سرد مزاج می باشند قصدشان از برقراری رابطه جنسی تنها بچه‌دار شدن یا رفیق داشته شدن است. وقتی این انگیزه‌ها رفع شد میل به رابطه هم از بین می‌رود.

روزمرگی

گاه رابطه جنسی برای زنان دچار روزمرگی می‌شود این مورد سبب سرد شدن و کنار گرفتن زنان از رابطه خواهد شد. تغییرات دیدنی در رابطه می‌تواند سبب اشتیاق مجدد بانوان به رابطه جنسی شود.

مطلب پیشنهادی

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *