شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / کتاب بلندی های بادگیر – معرفی کتاب

کتاب بلندی های بادگیر – معرفی کتاب

کتاب بلندی های بادگیر

|کتاب بلندی های بادگیر از قطره|

کتاب بلندی های بادگیر

خلاصه کتاب بلندی‌ های بادگیر

داستان با روایت لاکوود آغاز شده و همچنین پایان می‌یابد. لاکوود در بیرون ماجرا قرار دارد، اوضاع را آن هم‌گونه که می‌بیند معرفی کرده و همچنین تمام رمان را نقل می‌کند، ولی باید توجه داشت او در بلندی های بادگیر تنها یک مهمان می باشد و همچنین داستان را  دین برایش تعریف می‌کند. در واقعیت و حقیقت کتاب بلندی های بادگیر ماجرای زندگی هیتکلیف می باشد.

داستان عشق آن کتاب به آن صورت شکل می‌گیرد که هیتکیلیف پسری یتیم از خانواده‌ای کولی به سرپرستی مردی مهربان و همچنین ثروتمند در می‌آید. دختر خانواده کاترین می باشد که از آن هم روز اول ارتباط خوبی با پسرک برقرار می‌کند ولی باید توجه داشت پسر خانواده به شدت از او متنفر می باشد.

بعد از مردن و مرگ پدر او را به عنوان کارگر در منزل و خانه قبول می‌کنند و همچنین  جایگاهش را از او می‌گیرند. هیتکیلیف و همچنین کاترین که عاشق هم خواهند بود با مرارت‌های بسیاری روبرو می‌شوند . برادر کاترین سعی در جدا کردن آنها می‌گیرد و همچنین سرانجام کاترین تن به ازدواج با مردی ثروتمند می‌دهد. هیتکیلیف با روحی زخم خورده و همچنین سراسر تحقیر شده منزل و خانه را ترک می‌کند تا روزی به نیت و اراده انتقام برگردد و همچنین….

ویژگی متمایز کننده کتاب بلندی های بادگیر در زمان انتشارش لحن شاعرانه و همچنین دراماتیک آن هم و همچنین همچنین ساختار غیر معمولش بود. رمان بر باره‌ای شاعرانه استوار می باشد که در آن هم ساده‌ دلی‌ها و همچنین درون‌بینی روان‌شناختی فوق‌العاده‌ای به توالی دیده می‌می شود.

آن رمان داستان عشق آتشین ولی مشکل‌دار می باشد. و همچنین آن‌ که آن عشق نافرجام چگونه سرانجام دو عاشق و همچنین بسیاری از اطرافیانشان را به نابودی می‌کشاند.

مترجم کتاب، در مورد علت انتخاب اسم کتاب می‌گوید:

کتاب بلندی های بادگیر در تاریخ ۱۸ July 2018 | 9:29 am منتشر شده می باشد

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *