شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / نامه‌های رز – معرفی کتاب

نامه‌های رز – معرفی کتاب

نامه‌های رز

|نامه‌های رز از قطره|

لولا در حالی وارد اوبری می‌می شود که همه اشخاص حاضر در روستا او همچنین را غریبه و همچنین حتی پسر عمویش ونسان، او را متجاوزی بر حق و همچنین حقوق خود می‌داند. در آن بین کمی بعد از شروع نه چندان دلپذیرش در اوبری، لولا با مردی به نام ژیم آشنا می‌گردد. مردی که ابراز می‌کند در دلش علاقه و همچنین آتشی واقعی جهت لولا فروزان گشته می باشد.

لولا در فواصل کتاب پرده از عشق و همچنین در کنار آن هم پرده از حقایقی هولناک بر می‌دارد. حقایقی که او را بدان جا که هست رسانده می باشد.

یکی از موارد و نکات متغایر و متفاوت آن کتاب با دیگر داستان‌های عاشقانه را می‌قدرت در داشتن رازها و همچنین افشای حقایقی دانست که زندگی شخصبت اصلی را به کلی تغییر می‌دهد. تو می‌توانید با قهرمان داستان هم قدم شوید و همچنین هم زمان با خود او در مورد رازها و همچنین قبل‌اش مطالبی را فرا بگیرید.

ترجمه فوق‌العاده روان کتاب از نقاط نیرو آن هم محسوب می‌گردد و همچنین باعث می‌می شود گذر زمان را فراموش کنید. آن کتاب گرچه داستانی می باشد که جهت تمام سلایق نوشته نشده و همچنین همه روحیات را پاسخگو نیست ولی باید توجه داشت در صورتی که تو رمان‌های عاشقانه می‌خوانید، در صورتی که با عشق و همچنین شکست‌ها و همچنین کامروایی‌هایش احساس نزدیکی دارید؛ نامه‌های رز روایتی می باشد که در حد اعلا سرمستتان می‌کند.

[ مطلب مرتبط: کتاب خودت باش دختر – نشر کتاب کوله پشتی ]

نامه‌های رز

جملاتی از متن کتاب نامه‌های رز

درحالی که در‌نهایت حماقت احساس می‌کردم بهترین کسی را که می‌توانم زندگی‌ام را با او ادامه دهم پیدا کرده‌ام، پتر خیلی ساده و همچنین راحت و همچنین با یک پیامک و اس ام اس و پیامک به من گفت شش ماهی که با هم بوده‌ایم به او خوش قبل می باشد، ولی می‌خواهد به زادگاهش در استرالیا بازگردد.

ابراز عشق‌و همچنین‌علاقه به طرف مقابل، نه با هدیه‌های گران به دست می‌آید و همچنین نه با رستوران‌های مجلل. عشق و همچنین احترام به زنی که دوستش داری، بایستی و حتما در رفتارت و همچنین نگاهی که به او همچنین داری تجلی پیدا کند.

به نظر من زندگی کوتاه‌تر از آن هم چیزی می باشد که بخواهیم از آن هم بهره بری و استفاده کنیم. ما وارد آن دنیا شده‌ایم که زندگی کنیم، وگرنه بودنمان اصلا چه فایده‌ای دارد؟

قبل یک خوبی دارد و همچنین آن هم آن می باشد که پشت سر ماست. می‌توانیم به آن هم بی‌محلی کنیم. خودتان را به خاطر ماجراهایی که هرگز مسئولش نیستید اذیت نکنید.

سرنوشت آن می باشد که هیچ گاه نمی‌توانم به قبل برگردم تا اتفاقات رخ داده را عوض کنم، ولی دست کم می‌توانم تکلیف زمان حال را مشخص کنم و همچنین بعدی‌ای جدید بسازم. بایستی و حتما به جایگاهی برسم که کوچکترین حسرتی از روزهای قبل‌ام نداشته باشم.

مشخصات کتاب

  • عنوان: نامه‌های رز
  • نویسنده: کلاریس سابار
  • ترجمه: آریا نوری
  • انتشارات: کتاب کوله پشتی
  • تعداد صفحات: ۳۵۰
  • نرخ چاپ سوم: ۳۰۰۰۰ تومان

👤 نویسنده مطلب: اطلسی خرامانی

نظر تو در مورد کتاب نامه‌های رز چیست؟ لطفا  در صورتی که آن کتاب را خوانده‌اید، حتما نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.


» معرفی چند کتاب دیگر از نشر کتاب کوله پشتی:

  1. کتاب یکی از ما دروغ می‌گوید
  2. پشت درهای بسته
  3. من یک نجات یافته‌ام

نامه‌های رز در تاریخ ۲۴ December 2018 | 9:17 am منتشر شده می باشد

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *