شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / معرفی کتاب / آرامش در پرتو ایمان – معرفی کتاب

آرامش در پرتو ایمان – معرفی کتاب

آرامش در پرتو ایمان

|آرامش در پرتو ایمان از قطره|

همه ۳۱ فصل کتاب ساختار مشابهی دارند. در ابتدای هر فصل پاراگرافی کوتاه و همچنین شبیه به عبارت‌های تاکیدی آمده می باشد که با «من ایمان دارم که…» شروع شده می باشد و همچنین در ادامه فصل اوستین در مورد آن هم صحبت می‌کند و همچنین مثال‌هایی می‌آورد. در پایان کتاب نیز – به عنوان کلام آخر – نویسنده چکیده‌ای از مطالبی که می‌خواهد خواننده آن هم‌ها را گرفتن کرده باشد گفتن می‌کند.

در مورد کتاب آرامش در پرتو ایمان و همچنین به روش کلی کتاب‌های در آن سبک نظرات خیلی زیاد زیاد و همچنین متفاوتی وجود دارد و همچنین می‌قدرت گفت خوانندگان آن کتاب‌ها در دو دسته کلی قرار می‌گیرند: دسته اول افرادی خواهند بود که آن کتاب‌ها را دوست دارند و همچنین آن هم را مایه آرامش فکری می‌دانند، از آن هم انرژی می‌گیرند و همچنین به احساس مثبت دست پیدا می‌کنند. دسته دوم افرادی خواهند بود که از آن هم متنفرند و همچنین آن نوع کتاب‌ها را عامل اصلی تنبلی می‌دانند و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند با کلام هرگز کاری از پیش نخواهد رفت.

بعد از خواندن یک فصل از کتاب آرامش در پرتو ایمان، خواننده به سرعت متوجه می‌می شود که آن کتاب شباهت خیلی زیاد بسیاری به کتاب‌هایی مانند چهار اثر، قانون جذب، قانون سپاسگزاری و همچنین… دارد. بنابراین پیشنهاد ما آن می باشد که در صورتی که در دسته اول قرار می‌گیرید آن کتاب را تهیه کنید زیرا و به درستی که در غیر آن صورت کتاب آرامش در پرتو ایمان چیزی جهت تو ندارد.

[ معرفی کتاب: کتاب آزادی حیوانات – نشر ققنوس ]

آرامش در پرتو ایمان

جملاتی از متن کتاب آرامش در پرتو ایمان

من ایمان دارم که برکات بی‌نظیر خداوند در زندگی‌ام جاری‌اند. من انفجاری از خوبی‌های خداوند را خواهم دید که به‌ناگاه زیاد و همچنین زیادتر خواهند شد. من عظمت بی‌حد و همچنین حصر لطف خداوند را تجربه خواهم کرد و همچنین همین تجربه مرا به جایگاهی بالاتر از آنچه آرزویش را داشتم ارتقا می‌دهد. برکات انفجاری سر راه من قرار خواهد گرفت. آن باور من می باشد. (کتاب آرامش در پرتو ایمان – صفحه ۱۵)

هر کدام از ما در قلبمان آرزوها و همچنین اهدافی داریم؛ وعده‌هایی که مصریم تحقق یابند. شاید باور داشته باشید که فرزندی وارد زندگیتان می‌می شود، یا سلامتیتان را دوباره به دست می‌آورید، یا به‌زودی در سازمانی دولتی استخدام می‌شوید. در اعماق وجودتان می‌دانید که خداوند با روح تو از آن هم وعده سخن گفته می باشد. او مسئول زایش چنین باوری در درون شماست. ولی باید توجه داشت بیش‌تر اوقات، تحقق وعده الهی زمانبر می باشد و همچنین ما نومیدی‌های متعددی را پشت سر می‌گذاریم و همچنین به همین دلیل، منفی‌نگر می‌شویم و همچنین دائم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنیم که وعده الهی بررسی کننده و پروهشگر نخواهد شد. (کتاب آرامش در پرتو ایمان – صفحه ۲۳)

در صورتی که نگران آن هستید که وقت کافی جهت رسیدن به آرزوها و همچنین اهدافتان ندارید، بایستی و حتما به خاطر بیاورید که کاری را که ممکن می باشد تو در چندین سال شمسی انجام دهید، خداوند در کسری از ثانیه انجام می‌دهد. (کتاب آرامش در پرتو ایمان – صفحه ۷۱)

چگونه می‌توانید از آنچه خداوند به تا حال برایتان مقدر کرده می باشد بهره ببرید؟ پاسخ خیلی زیاد ساده می باشد: تنها و فقط طوری رفتار کنید که انگار متبرک شده‌اید. طوری حرف بزنید، طوری راه بروید، طوری فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید، طوری بخندید، طوری لباس بپوشید که انگار متبرک شده‌اید. همه اعمالتان را با ایمان کامل انجام دهید. روزی خواهید دید که همه‌چیز رنگ واقعیت به خود گرفته می باشد. (کتاب آرامش در پرتو ایمان – صفحه ۱۰۱)

خداوند آن هم کسی می باشد که آن هم رویا را در قلب تو قرار داده می باشد. (کتاب آرامش در پرتو ایمان – صفحه ۱۳۷)

من ایمان دارم که جهت انجام دادن هرکار خوبی که خداوند برایم مقدر فرموده مجهز شده‌ام. خالق جهان هستی مرا قدرتمند و همچنین تدهین کرده می باشد. هر قید و همچنین بند و همچنین هر محدودیتی از من برداشته شده می باشد. حالا زمان درخشش من می باشد. بالاتر خواهم رفت، بر هر مانعی غلبه خواهم کرد، و همچنین چنان پیروزی‌ای را تجربه خواهم کرد که به تا حال تجربه نکرده‌ام! آن باور من می باشد. (کتاب آرامش در پرتو ایمان – صفحه ۱۶۹)

مشخصات کتاب

  • عنوان اصلی: آرامش در پرتو ایمان
  • عنوان فرعی: ۳۱ کلام معجزه‌گر جهت کامیابی در زندگی
  • نویسنده: جوئل اوستین
  • ترجمه: شبنم سمیعیان
  • انتشارات: ققنوس
  • تعداد صفحات: ۲۰۸
  • نرخ چاپ اول – زمستان ۱۳۹۲: ۸۵۰۰ تومان

👤 نویسنده مطلب: سروش فتحی

نظر تو در مورد آن کتاب چیست؟ لطفا در صورتی که آن هم را خوانده‌اید نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.


» معرفی چند کتاب موفقیت دیگر:

  1. کتاب چهار میثاق
  2. کتاب پیام گم گشته 
  3. کتاب خودتان را دوباره بسازید

آرامش در پرتو ایمان در تاریخ ۵ May 2019 | 10:13 am منتشر شده می باشد

مطلب پیشنهادی

دلواپسی-اثر-پسوا.jpg

کتاب دلواپسی – معرفی کتاب

کتاب دلواپسی |کتاب دلواپسی از قطره| [ معرفی کتاب: نامه به پدر اثر کافکا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *